Rejestracja na szczepienie przeciwko COVID-19

przy Szpitalu Powiatowym w Bartoszycach w godzinach od 8:00-12:00

pod numerem: 734 467 854

===================================================================

Informacja odnośnie bezpłatnych szczepień przeciw grypie dla osób pełnoletnich

Od dnia 23 listopada 2021 r. osoby pełnoletnie mają prawo do skorzystania z nieodpłatnego szczepienia przeciwko grypie na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 27 sierpnia 2021 r. w sprawie metody zapobiegania grypie sezonowej w sezonie 2021/2022 (Dz. U. poz. 1581 z późn. zm.)

Osoby zainteresowane bezpłatnym szczepieniem przeciw grypie prosimy o kontakt pod numerem : 734 467 854

Szpital Powiatowy w Bartoszycach informuje, że odwiedziny pacjentów
w oddziałach szpitalnych ogranicza do niezbędnego minimum
z zachowaniem poniższych zasad:

1. Odwiedziny pacjenta mogą trwać maksymalnie 10 minut.

2. Pacjenta może odwiedzać jednoczasowo 1 osoba.

3. Osoba odwiedzająca ma obowiązek zakryć usta i nos maską ochronną, zdezynfekować ręce preparatem znajdującym się w podajniku dostępnym przy wejściu do szpitala/na oddział.

4. Okrycie wierzchnie należy zostawić w szatni szpitalnej.

\\

Jak się zarejestrować na szczepienie?

Uwaga !!! Masz problem z COVID-19   Zadzwoń:   089 675 23 99 / 089 675 23 86

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19  - dawka przypominająca

Zgodnie z rekomendacją Rady Medycznej nr 28 z dnia 22.11.2021 r. osoby w wieku 50+ od dnia 24.11.2021 r. będą mogły się zapisać na dawkę przypominającą w skróconym odstępie czasowym, tj. po 5 miesiącach od przyjęcia szczepionki w schemacie podstawowym.

Osobom, które przyjmą dawkę przypominającą będą wydłużane Unijne Cerftyfikaty COVID na okres 1 roku od daty przyjęcia dawki przypominającej.

Rejestracja na szczepienie pod numerem: 734 467 854

=============================================================

PODZIĘKOWANIE

Z dniem 7 maja 2021 r. decyzją Wojewody nr 9/2021 z dnia 29 kwietnia 2021 r. w Szpitalu Powiatowym w Bartoszycach zakończył swoją działalność tzw. „oddział covidowy”.

Dyrekcja Szpitala składa serdeczne podziękowania Lekarzom, Pielęgniarkom pracującym
w oddziale za ciężką i sumienną pracę, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Dziękujemy Personelowi utrzymania porządku i czystości, Pracownikom technicznym oraz wszystkim którzy przyczynili się do tworzenia i funkcjonowania oddziału.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Zarząd Szpitala Powiatowego

w Bartoszycach

=============================================================

Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach informuje, że jest tzw. szpitalem węzłowym,

który będzie szczepił personel medyczny i niemedyczny przeciw COVID-19.

Szpital zaszczepi swój personel ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek.

Oświadczenie o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych >>> Oświadczenie

====================================================================

Szpital Powiatowy w Bartoszycach informuje, że uruchamia kolejny Punkt szczepień, który będzie się mieścił w Górowie Iławeckim przy ul. Sikorskiego 36 (Stadion Miejski).

Rejestracja wyłącznie telefoniczna w godzinach 8:00-14:00 pod numerem 530 773 080

Na skróty

W codziennej pracy kładziemy nacisk na jakość świadczonych usług oraz potrzeby naszych Pacjentów. Zgodnie z Misją Szpitala wsłuchujemy się w wołania naszych Pacjentów dzięki prowadzonej diagnostyce oraz ocenie satysfakcji Pacjenta. Odpowiedzią na te wołania są świadczenia medyczne udzielane w oddziałach podstawowych i specjalistycznych, ciągłe doskonalenie jakości oraz sukcesywnie prowadzone modernizacje pomieszczeń i wyposażenia.

Zgodnie z przyjętą Polityką Jakości poddajemy się ocenie zewnętrznych instytucji związanych z monitorowaniem jakości. Posiadamy certyfikat zgodności z PN – EN ISO 9001-2008.

film SOR